Головна » Календар » Новини

Наші студенти переможці Міжнародного конкурсу по комп'ютерній графіці
13.04.2017, 12:56

На початку 2017 року у Вiнницькому нацiональному технiчному унiверситеті було оголошено проведення Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів ВНЗ. Метою конкурсу є популяризація інформаційних технологій і підвищення рівня знань, умінь та навичок молоді у галузі комп’ютерної графіки та анімації. Конкурс проводився у дистанційному режимі. Учасникам потрібно було надати авторські роботи на тему «Молодь – за здоровий спосіб життя!» у одній із дев’яти номінацій конкурсу.

Студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка активно прийняли участь конкурсі і на суд міжнародного журі відправили 12 авторських розробок.

Підсумки конкурсу підтвердили високий рівень підготовки учасників фізмату у галузі комп’ютерної графіки. Роботи студентів фізико-математичного факультету були відзначені у номінаціях «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)», «Краща 2D-векторна графіка» та «Краща flash-анімація», а їх автори були нагороджені відповідними дипломами міжнародного зразка. Серед переможців: Бондаренко Анна, Дємєнтьєв Євгеній, Кондик Юлія, Краснокутська Ірина, Лаштун Олександра, Савостян Марія та Стеценко Каріна. Інші студенти були нагороджені сертифікатами учасника конкурсу.

Вітаємо дипломантів міжнародного конкурсу і бажаємо їм успіхів та подальших творчих здобутків :)

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, Графіка, Вінниця, сертифікат, міжнародний конкурс, web, студенти, переможці, нагородження
Переглядів: 1897 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv