Ви тут: ГоловнаЗапитати ► Питання самоврядуванню


Віртуальний СТУДЕНТСЬКИЙ ДЕКАНАТ

Залиште повідомлення СТУДЕНТСЬКОМУ декану фізико-математичного факультету
або будь-кому з органів студентського самоврядування
stud_aktiv@fizmatsspu.sumy.uaБудь-ласка представтесь:
Ваша E-mail адреса:
Тема повідомлення:
Кому адресовано повідомлення (!):
Зміст повідомлення (!):

Ваш рід занять (!):


Оцініть роботу органів студентського самоврядування факультету (!):

               
(!) - поля для обов'язкового заповнення

     10. Хочу сказать что голосование "Лучшее Эссе" было не совсем честным, при мне один человек не будем уточнять кто-это проголосовал 3 раза разными ручками за свою группу. Лучше бы такое голосование устроили в соц. сети Вконтакте, или на сайте Физмата!
   Кому адресовано повідомлення:    студентському самоврядуванню
   Коментар до повідомлення:    Дякуємо, можливо ми зробили і не правильно, але ми сподівались на чесність наших студентів.
9. Є така думка,що на факультеті треба завести так звану книгу рекордів фізмату де нотувати різноманітні рекорди студентів, викладачів та факультету вцілом... наприклад: найдорожча халявка, найбульша кількість двійок чи п'ятірок, найтриваліший двоєшник, і т.д... Як ви на це дивитесь?
   Кому адресовано повідомлення:    студентському самоврядуванню
   Коментар до повідомлення:    Дякуємо, але цю ідею ми уже розглядали і плануємо її втілити в наступному семестрі (з 2015 року)!=)
8. Обновляйте інформацію по кафедрах на веб сайті фізмату, бо люди по 2 роки не працюють а ще є в списку.
   Кому адресовано повідомлення:    студентському самоврядуванню
   Коментар до повідомлення:    По-перше, інформації по кафедрам зі списком викладачів на сайті факультету не має! Про викладачів є на сайтах кафедр! Кафедра інформатики і математики містить актуальні списки викладачів. А по-друге, оновленням інформації на наших сайтах займаються інші люди, це не обов’язки самоврядування. Тому з цими питаннями звертайтесь по пошті admin@fizmatsspu.sumy.ua
7. Чому якщо якась показуха так ви збираєте тільки другий курс, а як щось зробити так шукаєте когось.
   Кому адресовано повідомлення:    студентському самоврядуванню
   Коментар до повідомлення:    Хочу зазначити , що ми завжди намагаємося інформувати усіх у вигляді оголошень, але найчастіше активістами є другий курс. Вам ніхто не заважає приймати таку ж активну життєву позицію. Ми будемо тільки раді))
6. Доброго дня) Критика та різного роду побажання-це супер, думаю, вони підтримають нашу студДеканесу в формі та бойовому дусі, а від нас-велике спасибі за активність та "Так тримати"!
   Кому адресовано повідомлення:    студ.декану - Піскун Катерині
   Коментар до повідомлення:    Щиро дякую. а побаження- це завжди добре, адже таким чином зароджується багато креативних ідей, а критика необхідна, щоб завжди прагнути до кращого)
5. За які такі заслуги самоврядування заработало принтер на факультет? І як ним користуватися?
   Кому адресовано повідомлення:    студ.декану - Піскун Катерині
   Коментар до повідомлення:    Принтер подарували фізико-математичному факультету магазин Compservice за активну життєву позицію і патріотичне відео, яке запам'яталося усім користувачам інтернету! Принтером можна користуватися чи від секретаря факультету чи підключившись до нього через WiFi (за допомогою телефонів, планшетів, ноутбуків). Також можна використовувати його як ксерокс. Відповідальною людиною за даний принтер призначений Лобода Василь, студент групи І-2. Приходьте та користуйтесь на задоволення)
4. Мене цікавить питання, чому на фізико-математичному факультеті немає випускного, день факультету як на мене це трішки не те, це більше схоже на зустріч випускників. Ми навчаємося 5 років, а покидаємо університет так тихо, отримавши дипломі в аудиторії. Навіть в технікумах та училищах є випускний. Чи плануєте ви в майбутньому організовувати, чи залишите все як є?
   Кому адресовано повідомлення:    студ.декану - Піскун Катерині
   Коментар до повідомлення:    Хочу зазначити, що випускний ніякого відношення до студентського самоврядування не має. Це вибір кожного 5 курсу проводити випускний як свято. Традиційно склалося, що випускним вважають день фізмату, - це і урочистості, і концерт, і не офіційна частина. Але випускний курс має право, по бажанню, зробити ще й окреме свято - випускний, після складання іспитів та захисту дипломної. Сподіваємося, що ваше запитання буде поміченим, і у майбутньому хтось наважиться провести саме випускний.
3. Очень извиняюсь, но я думаю что отсутствие лавочек, достаточно таки большой минус. Да, мы ходим учится, но повторять материал стоя не очень удобно. (прошу заметить, около кабинета математики (ауд.352) лавочки и столы очень часто заняты и студенты там готовятся к парам).
   Кому адресовано повідомлення:    студ.декану - Піскун Катерині
   Коментар до повідомлення:    Це питання студентське самоврядування ніяк не зможе вирішити без деканату. Петренко С.В. доводить до відома: "У читальному залі, де повинні готуватися студенти до занять, вільних місць дуже багато!" Тому прислухаємось порад і закриваємо це питання!
2. Я хочу, щоб на фізматі СумДПУ ім.А.С.Макаренка на всіх поверхах стояли лавочки і стільці!
   Кому адресовано повідомлення:    органам студентського самоврядування факультету
   Коментар до повідомлення:    Шановні студенти! Лавочок та стільців в коридорах факультету не буде!
   Цитую слова декана факультету Петренко С.В.: "На факультеті створені дуже комфортні умови для навчання!!! В університет ходять навчатися, а не сидіти на лавочках."
1. Шановна Піскун Катерина. Де конфєти?
   Кому адресовано повідомлення:    студ.декану - Піскун Катерині
   Коментар до повідомлення:    Прошу уточнити які цукерки! І де саме Вам не вистачає солодкого в студентському житті! Можу порадити принести в деканат батарейки і за кожну отримати по цукерці!
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv