Головна » Календар » Новини

Наші на Міжнародному конкурсі комп'ютерної графіки
02.06.2014, 16:15

    У квітні-травні 2014 року на базі Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету розпочався XII Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки.   Метою конкурсу є підвищення рівня знань, умінь та навичок молоді у галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної графіки і анімації. 
      Конкурс проводиться у два тури. Під час першого туру учасники подають готові роботи та вихідні файли у одній із дев’яти запропонованих номінацій конкурсу.
     Студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка на чолі із викладачем кафедри інформатики Юрченком А.О. не залишились осторонь і прийняли участь у конкурсі. Після підведення перших підсумків авторські роботи наших студентів успішно пройшли відбір у номінаціях «Краща 2D растрова графіка» та «Краща 2D векторна графіка», а їх автори були нагороджені відповідними сертифікатами міжнародного зразка. Серед них: Кузьменко Артем (І-2), Кіріченко Олена (І-2), Беспалий Владислав (І-1), Савостян Марія (І-1), Краснокутська Ірина (І-1) та Тесленко Наталія (І-1).
      Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм успіхів, подальших перемог та творчих здобутків. І з надією чекаємо на підсумки 2-го туру і держимо кулачки на перші місця у ньому :)

  

 Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, Графіка, Вінниця, сертифікат, міжнародний конкурс, web, студенти, переможці
Переглядів: 1633 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv