Головна » Календар » Новини

«Студентський квартал» до Дня студента!
15.11.2013, 10:15
   14 листопада у стінах університету СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбувся гумористичний концерт «Студентський квартал», який був присвячений Дню студента. Усі глядачі тепло зустрічали один одного, розповідали цікаві історії та веселилися. У актовій залі панувала атмосфера справжнього свята. Концерт був наповнений яскравими, запальними та емоційними номерами, а між ними відбувалося нагородження студентів. 
    Фізико –математичний факультет був відзначений у різних номінаціях. У конкурсі на кращу фотографію «Я - студент» ми зайняли 1 місце, «Краща шпаргалка» та «Краща поробка студента» - 2 місце, а на кращу стіннівку «Студент це…» - 3 місце! Також ректор Кудренко А.І. привітав учасника обласного конкурсу «Кращий студент Сумщини» з перемогою в університетському відборі у номінації «Кращий студент-програміст 2013» Кушнерьова Олександра (451 гр.), який виборов першість і у «Науковій діяльності». У номінації «Культурно-масове життя факультету» був відзначений Чавдар Володимир (441 гр.). Переможці були нагороджені грамотами та призами. Вітаємо їх! Ви – гордість нашого факультету!
   Після завершення концерту у всіх була можливість обмінятися враженнями і провести весело час. Міжнародний день студента пройшов на «відмінно»!

 

 

 
Додав: yur4ik | Контактна особа: Новікова Катерина | Теги: студенти, привітання, конкурс, концерт, День студента, нагородження
Переглядів: 1671 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv