Головна » Календар » Новини

Конкурс з комп'ютерної графіки для школярів - "Розфарбуй життя"
25.03.2015, 14:34

25 березня 2015 року на базі фізико-математичного факультету відбувся другий тур Сумського обласного конкурсу з комп'ютерної графіки «РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ». Конкурс був оголошений на початку лютого 2015 року і мав на меті залучення молоді до використання ІТ, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки і популяризацію серед молоді кращих інформаційних проектів.

До конкурсу приймалися роботи учнів різних вікових груп у номінаціях «Краща 2D растрова графіка», «Краща 2D векторна графіка», «Краща GIF-анімація» і «Краща Flash-анімація». На першому турі відбувався відбір кращих робіт, виконавці яких запрошувалися на другий тур, де підтверджували власну майстерність у створенні графічних зображень.

За оцінками організаторів у конкурсі прийняли участь близько 70 учасників, які прислали більше 100 робіт. До другого туру були запрошені учні з різних шкіл Сумської області.

Всього у другому турі приймали участь 14 фіналістів. Вони за дві години мали створити комп’ютерну графіку на тему «Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все!». За оцінками журі були відзначені роботи Гладких Є. (Середино-Будська загальноосвітня школа №2), Журавльової В. (Лебединська ЗОШ №5), Коваленхка О. (Конотопська гімназія), Ковпака О. (Охтирська загальноосвітня школа №4 ім.О.Вишні), Храпача М. (КУ «Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сумської міської ради), які посіли перші місця у різних номінаціях конкурсу.

Вчителі, які супроводжували своїх учнів, отримали подяки від організаторів конкурсу та запрошення до участі у наступних заходах.

  

 Додав: yur4ik | | Теги: переможці, учні, конкурс, Графіка, фізмат, комп'ютерна графіка, розфарбуй життя
Переглядів: 1613 | Рейтинг: 3.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv