Головна » Календар » Новини

Майстри комп'ютерної графіки на фізматі
01.03.2016, 12:30

У грудні 2015 року – лютому 2016 року на базі Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету пройшов дистанційний Міжнародний зимовий бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів вищих навчальних закладів. Метою конкурсу є популяризація інформаційних технологій і підвищення рівня знань, умінь та навичок молоді у галузі комп’ютерної графіки та анімації. Темою конкурсу в цьому році була «Погляд у майбутнє». Конкурсантам треба було відобразити різні аспекти теми, наприклад, перспективні енергозберігаючі технології, нові транспортні засоби, міста та будівлі майбутнього, зміна клімату, космічні відкриття, зміна вигляду Землі тощо.

Учасникам потрібно було надати авторські роботи у одній із дев’яти номінацій конкурсу.

Загалом на конкурс поступило 527 робіт із 9 країн світу.

Студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка на чолі із викладачами кафедри інформатики Удовиченко О.М. та Юрченко А.О. як і минулого року активно прийняли участь конкурсі і на суд міжнародного журі відправили 9 авторських розробок 8 із яких були відзначені членами журі.

Підсумки конкурсу, які були оголошені 25.02.2016, підтвердили високий рівень підготовки учасників з СумДПУ ім. А.С. Макаренка у галузі комп’ютерної графіки. Роботи студентів фізико-математичного факультету були відзначені у номінаціях «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)», «Краща 2D-векторна графіка» та «Краща GIF-анімація», а їх автори були нагороджені відповідними дипломами міжнародного зразка та сертифікатами учасників. Серед переможців:

Номінація «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)»:
1 місце - Рубан Аліна Геннадіївна (522 гр.)
3 місце - Юрченко Катерина Володимирівна (451 гр.)

Номінація «Краща 2D-растрова графіка»:
3 місце - Краснокутська Ірина Валеріївна (гр. І-3)
3 місце - Савостян Марія Вікторівна (гр. І-3)

Номінація «Краща 2D-векторна графіка»:
2 місце - Беспалий Владислав Русланович (гр. І-3)
3 місце - Лаштун Олександра Вікторівна (431 гр.)

Номінація «Краща GIF-анімація»:
2 місце - Терьохіна Влада Володимирівна (422 гр.)

Вітаємо дипломантів міжнародного конкурсу і бажаємо їм успіхів та подальших творчих здобутків у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки, який відбудеться у квітні-травні цього року :)

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, Графіка, Вінниця, сертифікат, міжнародний конкурс, web, студенти, переможці, нагородження
Переглядів: 1302 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv