Головна » Календар » Новини

Переможці Міжнародного бліц-конкурсу з комп'ютерної графіки
04.03.2015, 13:04

На початку 2015 року у Вiнницькому нацiональному технiчному унiверситеті було оголошено проведення другого Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів. Метою конкурсу є популяризація інформаційних технологій і підвищення рівня знань, умінь та навичок молоді у галузі комп’ютерної графіки та анімації. Конкурс проводився у дистанційному режимі. Учасникам потрібно було надати авторські роботи у одній із дев’яти номінацій конкурсу.

Студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка на чолі із викладачами кафедри інформатики Удовиченко О.М. та Юрченко А.О. як і минулого року активно прийняли участь конкурсі і на суд міжнародного журі відправили 12 авторських розробок.

Підсумки конкурсу, які були оголошені 1.03.2015, підтвердили високий рівень підготовки учасників з СумДПУ ім. А.С. Макаренка у галузі комп’ютерної графіки. Роботи студентів фізико-математичного факультету були відзначені у номінаціях «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)» та «Краща 2D-векторна графіка», а їх автори були нагороджені відповідними дипломами міжнародного зразка. Серед переможців: Кіріченко Олена (І-3), Краснокутська Ірина (І-2), Новікова Катерина (441 гр.), Кушнерьов Олександр (М-1), Вовк Аліна (422 гр.) та Помазан Вікторія (422 гр.).

Вітаємо дипломантів міжнародного конкурсу і бажаємо їм успіхів та подальших творчих здобутків :)

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, Графіка, міжнародний конкурс, сертифікат, Вінниця, web, студенти, переможці, нагородження
Переглядів: 1515 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv