Головна » Календар » Новини

Визначились переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фізики
16.03.2013, 16:17


     З 13 по 15 березня 2013 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з фізики. 
     Цей захід для української вищої школи є традиційним і проходить у два етапи – на першому етапі кожен університет України має відібрати кращі роботи студентів у галузі експериментальної і теоретичної фізики та надіслати їх до журі Всеукраїнського конкурсу. Другий етап передбачає оцінювання незалежною колегією фізиків як самої студентської роботи, так і представлення її результатів автором.

 

     Серед фіналістів-учасників другого туру були студенти Бердянська, Донецька, Одеси, Рівного, Харкова і Сум.
     Програма конкурсу передбачала жеребкування, виступи з демонстраціями і нагородження переможців.
     Конкурс оцінювався провідними фахівцями Інституту прикладної фізики Національної Академії Наук України. Представницьке журі відзначило роботи молодих фізиків з Одеси (Семенов А.К., Шатагіна Г.О.), Харкова (Клєпікова К.С.) і Сум (Баштова А.І., Бистрик Ю.С., Великодна В.В.)

 

     Окрім виступів, учасники мали змогу ознайомитися з історичними та архітектурними пам’ятками міста і неформально поспілкуватися із студентами нашого університету. 
     Сподіваємось, що сумська гостинність конкурсантам припала до душі і наступного року не тільки потужні результати власних досліджень спонукатимуть їх приїхати на Сумщину:)


 

 

 


Додав: yur4ik | Контактна особа: Петренко С.В. | Теги: переможці, студенти, всеукраїнський конкурс, наукові роботи, конкурс, наука, фізики
Переглядів: 1746 | Рейтинг: 5.0/3
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv