Головна » Календар » Новини

Переможці обласного конкурсу з комп'ютерної графіки "Розфарбуй життя"
08.04.2016, 14:25

8 квітня 2016 року на базі фізико-математичного факультету відбувся фінальний етап ІІ Сумського обласного конкурсу з комп'ютерної графіки «РОЗФАРБУЙ ЖИТТЯ». Конкурс був оголошений на початку лютого 2016 року і мав на меті залучення молоді до використання ІТ, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки і популяризацію серед молоді кращих інформаційних проектів.

До конкурсу приймалися роботи учнів різних вікових груп у номінаціях «Краща 2D растрова графіка», «Краща 2D векторна графіка», «Краща GIF-анімація» і «Краща Flash-анімація». На першому турі, який був заочним, відбувався відбір кращих робіт, виконавці яких запрошувалися на другий тур, де підтверджували власну майстерність у створенні графічних зображень.

За оцінками організаторів у конкурсі прийняли участь близько 60 учасників, які прислали більше 70 робіт. Учасники були з міста Лебедин, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка, с. Верхня Сироватка, с.Підліснівка та смт. Липова Долина.

Всього у фінальному етапі приймали участь 19 із 25 запрошених юних знатоків комп’ютерної графіки. Вони за дві години мали створити роботи на тему «Майбутнє у долонях учителя». За оцінками журі були відзначені роботи усіх фіналістів, а саме:

  • у номінації «Краща Flash-анімація» призові місця розділи учні з міста Ромни, а саме 1-ше місце виборов Гринько Дмитро, 2-ге і 3-тє – брати Ліхітченко Евгеній та Георгій відповідно.
  • у номінації «Краща 2D векторна графіка» 1-ше місце дісталося сумчанину Ільченко Антону, 2-ге – Івлєва Олександра, а 3-тє розділили між собою охтирчанин Кирпотенко Владислав та Сайко Олексій з міста Лебедин.
  • у номінації «Краща 2D растрова графіка», у якій прийняло участь найбільша кількість школярів, місця були розподілені таким чином: 1-ше місце увезли з собою Могильних Марія та Трубчанінова Анастасія (м. Суми), 2-ге місце у дівчат Хекало Альони (смт. Липова Долина), Шило Валерії та Романової Дар'ї (м. Суми), а 3-тє місце відразу у 6 учасників, а саме у Вихристюка Віталія  (м. Суми), Гриценко Марини, Журавльової Вікторії та Волинської Каріни (м. Лебедин), Гапоченко Дарини (с. Верхня Сировотка), та Ткаченка Михайла (м. Суми).

Вчителі, які супроводжували своїх учнів, отримали подяки від організаторів конкурсу та запрошення до участі у наступних заходах фізико-математичного факультету та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

  

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, Графіка, фізмат, переможці, учні, профорієнтація, комп'ютерна графіка, розфарбуй життя
Переглядів: 1583 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv