Головна » Календар » Новини

День науки в СумДПУ
18.05.2015, 08:16

14 травня 2015 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулося свято, присвячене Всеукраїнському Дню науки. На заході були присутні молоді науковці, вчені, адміністрація та студенти всіх факультетів.

Проректор з наукової роботи Аліна Анатоліївна Сбруєва розповіла про наукові здобутки нашого університету за 2014-2015 навчальний рік. Зокрема, нею було зазначено, що найбільший внесок здійснив фізико-математичний факультет, який зайняв перше місце у студентській науково-дослідній роботі та загально-університетському рейтингу роботи структурних підрозділів університету.

Ми вкотре довели, що на нашому факультеті працюють і навчаються найрозумніші викладачі та студенти.

Пишаємося тим, що серед студентів, які стали переможцями другого Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки на кращу роботу, нагороджені  вихованці фізико-математичного факультету на чолі із викладачами кафедри інформатики Удовиченко О. М. та Юрченко А. О. Це студенти Новікова Катерина та Краснокутська Ірина, які отримали грамоти від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за активну наукову діяльність, досягнуті наукові результати в науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки!

За високий професіоналізм і значний внесок у розвиток регіональної науки також було нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» професора кафедри математики Чашечникову О.С.. Ми щиро вітаємо науковців та викладачів за їх результативну наукову працю, а увесь фізико-математичний факультет – з черговою перемогою і бажаємо усім освітянам подальших успіхів, наснаги, терпіння та віри у власні сили!

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, викладачі, студенти, наука, Перемога, комп'ютерна графіка, нагородження, День науки
Переглядів: 1309 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv