Головна » Календар » Новини

І знову наші викладачі кращі!
11.06.2014, 11:14

     Традиційно кожного року під егідою інтернет-магазину Compservice проводиться конкурс «Кращий викладач». У ньому беруть участь викладачі та вчителі Сумщини, яких дуже люблять учні та студенти, оскільки саме вони подають заявку на реєстрації конкретної людини у конкурсі. За ініціативи студентів ІІ курсу фізико-математичного факультету учасником конкурсу цього року став викладач кафедри інформатики  Юрченко Артем Олександрович: «Ми цінуємо працю всіх викладачів фізико–математичного факультету, але вражені добротою і підтримкою саме цього педагога» – говорять вони. 
     Конкурс проходив у два етапи і завершився 6 червня, голосування фіксувалося у соціальній мережі «Вконтакте». У першому турі Артем Олександрович потрапив до фіналу і у другому турі з відривом у 132 голоси одержав беззаперечну перемогу. 
    Подаючи його кандидатуру на конкурс студенти й миті не сумнівались, оскільки відкритістю його душі зачаровано багато людей, а посмішка на його обличчі завжди налаштовує на позитив і яскраві емоції.
     Дякуємо Compservice за можливість підтримати улюбленого викладача. Артему Олександровичу ж бажаємо завжди бути переможцем!

 

 Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, кращий викладач, юрченко, магазин, CompService, Перемога, педагог, нагородження
Переглядів: 1466 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv