Головна » Календар » Новини

Фіналісти Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт»
22.03.2015, 16:22

Студенти фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка стали фіналістами Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт» (http://goldenbyte.org/). Конкурс був започаткований Комп'ютерною Академією ШАГ у 2008 році і орієнтований на молодь, яка прагне реалізувати власні здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Темою цьогорічних конкурсних робіт став слоган «Сhanging the World» («Змінюючи світ»).

Загалом у чемпіонаті прийняли участь більше шести тисяч учасників з різних куточків світу – Україна, Росія, Білорусія, Казахстан, Грузія, Литва, Латвія, Естонія та інші країни.

Власне, чемпіонат проходить у три етапи: регіональний дистанційний відбір, регіональний фінал та міжнародний фінал.

Студенти фізико-математичного факультету виступили у командному (Безуглий Дмитро на чолі з Юрченко А.О.) і одиночному (Семеніхіна Маргарита) форматах. Вони представили на суд журі два короткометражних фільми. Після підведення підсумків дистанційного туру наших студентів запросили на регіональний фінал, який відбувся 18 березня 2015 року у столиці України.

В цей день у Київському представництві Комп'ютерної Академії ШАГ було дуже людно, адже сюди з’їхались кращі знавці ІТ-технологій з усієї країни, і саме тут обиралися переможці, які будуть представляти Україну на Міжнародному фіналі чемпіонату у квітні.

Роботи наших фізматівців були відзначені дипломами конкурсу і активно коментувалися членами журі, що підтверджує високий рівень креативу та реалізації ідей у номінації «ShortMove».

Вітаємо фіналістів другого туру і упевнені в тому, що наступного року в Міжнародному конкурсі «Золотий байт» наші студенти будуть відзначені і в інших номінаціях, а конкурсні роботи представників фізико-математичного факультету будуть вражаючими! :)

  Додав: yur4ik | | Теги: студенти, ShortMove, золотий байт, конкурс, Фінал, ІТ, Перемога, Відбір
Переглядів: 1237 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv