Головна » Календар » Новини

Весела гра – «БАМПЕРБОЛ»!
24.03.2015, 13:00

Усі знають, що фізмат перший не лише у навчанні , а і у розвагах. І якщо розваги раніше були традиційними, то цього разу ніхто не очікував несподіванок у вигляді захоплюючої гри у бампербол.

Ця гра є новинкою на Сумщині і можливо для усієї України. Її суть зводиться до забивання м’ячів у ворота, але ти маєш не просто бігати по полю, як у футболі, а обов’язково надягнувши на себе велику повітряну кулю. Куля зроблена із спеціального прозорого матеріалу, складається з шести сегментів, які легко накачуються повітрям, і у накачаному стані легко одягається на гравця. У середині кулі є спеціальні лямки, які дозволяють закріпити кулю на тілі і завдяки яким можна не думати про поранення чи забиття. З кулею можна безпечно штовхатися, перекидатися і бігати, але без тренувань досить складно заволодіти звичним м’ячем і забити у ворота суперника гол.

Фізмат став першим у опануванні бамперболу і не пожалкував про згаяний час: сміху, веселощів, позитиву було вдосталь і для учасників, і для глядачів. А грати у бампербол  просто і весело – перевірено на фізматі)

  Додав: yur4ik | | Теги: розваги, бампербол, студенти, гра, спорт, выдпочинок, фызмат, турнір
Переглядів: 1215 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv