Головна » Календар » Новини

Похід як завжди...
16.09.2014, 10:18

На цих вихідних, 12-14 вересня 2014 року, студенти фізико-математичного факультету ходили у похід. Місцем відпочинку став Зелений Гай, де природа зачаровує красою: річка, сосновий ліс, гарний краєвид так і кликали до себе в гості. 

 Вирушили відпочивати дружною компанією відразу після навчання. У дорозі розповідали один одному цікаві історії, співали пісні, налаштовуючись на гарний відпочинок.

Усім потрібним знаряддям - палатками, спальними мішками - ми були забезпечені завдяки молодіжній організації, яка про це заздалегідь подбала.
Одним із головних задумів походу  було знайомство першокурсників із студентами старших курсів. Усі виявились відвертими і дружніми людьми, відкритими до нових друзів та знайомств.

Підтримувати дисципліну, порядок і поряд з ними чудову атмосферу дуже складно, але наша прутка та енергійна студентський декан Катя Піскун встигала контролювати усі події і забезпечувати гарний настрій усім. Навколо вечірнього вогнища залюбки співали пісні під гітару. Як виявилось наш факультет вміє добре співати! Той, хто не співав пісень, просто сидів поряд та грав у «Мафію». Кожен раунд захоплював, адже усі хотіли перемогти. А той хто полюбляє спорт, відпочивав, граючи у волейбол або футбол.

 Напевно розповісти про все та передати усі емоції не можливо, бо потрібно побувати там, щоб зрозуміти, як там класно! І дуже хочеться, щоб студенти фізмату ще не один раз такою веселою компанією побували у Зеленому Гаю чи де інде і відчули дружнє плече та теплоту друзів рідного фізико-математичного факультету. 

 

 

 Додав: yur4ik | | Теги: студенти, відпочинок, Зелений гай, фізмат, традиція, похід, розваги
Переглядів: 1229 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv