Головна » Календар » Новини

І в боулінгу ми майстри!
28.10.2013, 13:00
   Боулінг - один з найцікавіших видів спорту та активного відпочинку. За останні кілька років популярність цієї гри зросла у всіх країнах світу. Вважається, що якщо людина спробує хоч раз у житті зіграти в неї, вона навіки стане фанатом цієї гри. Тому не дивно, що 27.10.13 у торгово-розважальному центрі «Лавина» було проведено змагання з боулінгу серед факультетів університету СумДПУ ім. А.С. Макаренка. Участь у ньому приймали 6 команд. Гідність фізико-математичного факультету захищали Берус Наталія, Матяш Юра, Бобровська Наталія, Бирченко Олег. 
   Всі гравці виявили себе неабиякими боулінгістами – вибивали страйки і в результаті набрали велику кількість балів. За підсумками гри команда фізико-математичного факультету зайняла 4 місце. Переможцям був вручений перехідний кубок Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка  та заохочувальні призи.
  Кожен з учасників отримав квиток на безкоштовну одноразову заправку принтера від компанії compService. 
  Змагання сподобалося всім – між гравцями панувала весела й дружня атмосфера, позитивні емоції били через край. Ця гра ще раз підтвердила, що на фізматі навчаються не лише розумні, а і дуже вправні студенти. Дякуємо команді і всім уболівальникам за гідне представлення факультету на турнірі по боулінгу.

 
 


Додав: yur4ik | | Теги: студенти, гра, боулінг, компсервіс, Лавина, турнір
Переглядів: 1328 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv