Головна » Календар » Новини

Завершилися змагання з волейболу серед дівчат
14.11.2016, 10:30

З 7 по 11 листопада в СумДПУ ім. А.С.Макаренка пройшли змагання з волейболу між факультетами серед жіночих команд. Було багато цікавих поєдинків, які тримали у напрузі уболівальників і подарували масу як позитивних так і негативних емоцій. Дівчата фізико-математичного факультету боролися до останнього за кожен м'яч, за кожну подачу!

Розпочинала наша команда грою з ПГФ. Наші дівчата виграли першу партію, але в наступних двох поступилася та не змогла здобути залікових пунктів. Як наслідок -  засмучені обличчя наших волейболісток. Та вже наступного дня дівчата відпочивали, оскільки факультет мистецтв не з'явився на гру. Тож отак, -  без бою фізмат отримав перемогу.

У третьому турі дівчата зустрічалися з командою волейболісток історичного інституту. Видно було відразу, команда фізмату сильніша за противників, що й  засвідчив результат на табло – впевнена перемога з рахунком 2:0.

Четвертий день змагань для фізмату видався найбільш емоційним на турнірі. Неймовірні переживання, чудова гра, яка подарувала поряд з  радістю й розчарування. Невтішний результат для нашої команди – 2:0 на користь філологічного факультету, але щирі овації залу, які дівчата фізмату заслужили, стали втіхою для команди. Приємно, що навіть інші факультети уболівали за нашу команду, якій лише трішки не вистачило сил для перемоги.

В останньому турі дівчата грали з інститутом педагогіки і психології. Де, на жаль,  не змогли перемогти…

Отже, за результатами змагань команда фізмату посіла четверте місце! До призового третього місця нашим волейболісткам не вистачило зовсім небагато. Та, незважаючи на це, вони залишаються найкращими, а попереду на них чекають нові перемоги! 

  Додав: yur4ik | | Теги: студенти, змагання, спорт, волейбол, турнір, Перемога
Переглядів: 1130 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv