Головна » Календар » Новини

На базі фізмату пройшов турнір "Герої альТАНКИ"
19.10.2015, 11:10

17-18 жовтня 2015 року за підтримки і на базі фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка пройшов турнір "Герої альТАНКИ" із кіберспортивної дисципліни «World of Tanks». Організатором турніру стала громадська організація «Кіберспортивна співдружність України».

Інформація про турнір розповсюджувалася соціальними мережами та у ЗМІ. На початок турніру було зареєстровано 160 учасників, які у перший день змагань провели 20 боїв. Переможці мали грати далі, щоб вибороти знаковий приз – частину траку реального танка. Приз був не лише великий і красивий, приз був ще й досить важким, і переможцям потрібно було його не лише вибороти у віртуальному світі, а ще й підняти у реальному. Але хлопцям команди «SCS - SumyCyberSport» вдалося усе.

Бої велися в онлайн режимі, і кожен з учасників та вболівальників міг спостерігати за справжніми баталіями. Сподобалося усім – і учасникам, і організаторам.

Сподіваємося, що заходи такого рівня – це лише початок спільної роботи ГО «Кіберспортивна співдружність України» з СумДПУ ім. А.С. Макаренка не лише з популяризації кіберспортивних змагань, а й підтримки молодіжних проектів, якими буде опікуватися і Сумський Педагогічний.

  

  Додав: yur4ik | | Теги: студенти, змагання, СумДПУ, фізмат, Герої альТАНКИ, турнір, розваги
Переглядів: 1156 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv