Головна » Календар » Новини

Speed dating в педагогічному
23.04.2014, 14:04

     Останнім часом Speed dating набирають популярності по всьому світу! От і Педагогічний університет за підтримки профкому вирішив відчути на собі смак швидких знайомств. 22 квітня в приміщенні актової зали 10 хлопців та 10 дівчат нашого університету, незнайомих між собою, спробували поспілкуватися один з одним, маючи лише 3 хвилини на кожного співрозмовника.

      По закінченню кожен учасник вибирав того, хто найбільше сподобався. Взаємна симпатія виявилася в однієї пари (Мандрика Владислав та Піскун Катерина). Саме вони отримали цінні подарунки від профкому. Інші ж учасники лише за один вечір знайшли цікавих знайомих та в майбутньому, можливо, справжніх друзів, зарядилися позитивом. Загалом вечір пройшов у досить романтичній атмосфері зі свічками та пелюстками троянд на столах. Проведення подібних заходів планується також у майбутньому. Тож долучайтеся!

http://www.sspu.sumy.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1156:speed-dating&catid=38:newsДодав: yur4ik | | Теги: студенти, конкурс, Speed dating, пари, швидкі побачення, розваги
Переглядів: 1243 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv