Головна » Календар » Новини

Семінар для методистів-математиків Сумщини
15.01.2015, 15:41

15 січня 2015 року на базі фізико-математичного факультету вкотре проведено обласний інструктивно-методичний семінар «Організаційно-методичні аспекти проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2014-2015 н.р.», у якому прийняли участь провідні методисти-математики Сумщини. На порядку денному стояли питання особливостей організації та проведення контрольних заходів для випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Перед учасниками семінару виступили доктор пед наук, професор кафедри математики СумДПУ ім.А.С.Макаренка Чашечникова О.С., якою були систематизовані та узагальнені результати державної атестації минулого року, а також надані методичні рекомендації щодо проведення такої атестації у 2015 році, методист математики СОІППО Свєтлова С.В., яка зупинилася на інноваціях у питаннях зовнішнього незалежного оцінювання та у питаннях державної підсумкової атестації з математики, відповідальний секретар приймальної комісії СумДПУ ім.А.С.Макаренка, кандидат педагогічних наук, доцент Каленик М.В., який розповів про особливості вступу до внз у 2015 році.

Розмова та обговорення наболілих питань тривали довго, але вони внесли розуміння у ті новації, які пропонує МОН стосовно проведення ЗНО та вступної кампанії. За результатами семінару планується розробити методичні рекомендації для вчителів математики Сумського регіону, які працюють у випускних класах і які зацікавлені у високих показниках результативності власної професійної діяльності.

 

 Додав: yur4ik | | Теги: фізмат, вчителі, ЗНО, наука, семінар, математика
Переглядів: 1356 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv