Головна » Календар » Новини

Семінар для вчителів математики «Використання інструментарію програми GeoGebra 5.0 для розв’язування задач стереометрії»
21.10.2016, 07:40

20 жовтня 2016 року на базі фізико-математичного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся обласний науково-практичний семінар для вчителів математики «Використання інструментарію програми GeoGebra 5.0 для розв’язування задач стереометрії»

На семінарі були присутні 54 учителі математики та керівники методичних об’єднань з районних та сумських загальноосвітніх навчальних закладів.

Зі вступною промовою виступила декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Світлана Віталіївна Петренко. Вона наголосила на проблемах і перспективах розвитку фізико-математичної освіти на Сумщині і в Україні.

Методист математики Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Свєтлова Т.В. акцентувала особливості використання системи динамічної математики GeoGebra 5.0 у процесі навчання математики

Доцент кафедри інформатики СумДПУ ім. А.С. Макаренка Друшляк Марина Григорівна виступила з порівняльним аналізом програм динамічної математики, які можна використовувати при вивченні стереометрії.

Практична частина семінару була приясвячена розв’язуванню задач в середовищі GeoGebra 5.0: вчителі знайомилися зі стереометричним інструментарієм та його відмінностями у різних програмних засобах.

Як зазначали учасники семінару, захід продемонстрував потребу в організації та проведенні таких навчальних та методичних семінарів, був змістовним та актуальним. 

  Додав: yur4ik | | Теги: фізмат, вчителі, семінар, математика, Обласний семінар
Переглядів: 1376 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv