Головна » Календар » Новини

Студенти фізмату – найкращі математики!
29.04.2015, 13:08

З 22 по 25 квітня року Одеса привітно зустріла студентів фізико-математичного факультету СумДПУ ім.А.С. Макаренка на Всеукраїнській олімпіаді з математики, що проходила в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського.

В одному залі з різних куточків України зібралися 40 найкращих студентів – знавців у галузі математики, щоб гідно представити свій вищий навчальній заклад. Честь СумДПУ ім. А.С.Макаренка відстоювали студентка 2-го курсу Логвін Анастасія та студентка 3-го курсу Хілобок Світлана.

Традиційно олімпіада проходила в два етапи: у перший день були запропоновані завдання з вищої, а на другому – з елементарної математики. Завдання пропонувалися одночасно важкі та цікаві. На їх виконання відводилося кожного дня по 4 години. На закритті олімпіади членами журі було продемонстровано розв’язання всіх задач.

Наші учасниці показали найкращий результат серед представників вищих навчальних закладів Сумської області, за що отримали дипломи та грамоти від організаторів.

Організатори олімпіади забезпечили активний відпочинок. Учасники олімпіади відвідали дельфінарій, театр ім. М. Водяного та мали незабутню прогулянку містом гумору.

Одержані нашими студентами фізмату результати вкотре підтвердили рівень освітніх послуг Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, що позитивно вплине на рейтинг нашого університету серед усіх ВНЗ України. 

 Додав: yur4ik | | Теги: студенти, фізмат, наука, математика, нагородження, олімпіада
Переглядів: 1378 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv