Головна » Календар » Новини

Обласний науково-методичний семінар для вчителів інформатики Сумської області
23.05.2014, 15:35

     22 травня 2014 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка вкотре відбувся обласний науково-методичний семінар для вчителів Сумської області «Навчання інформатики: професійне зростання та творчий пошук». Цього року основними питаннями семінару були аналіз олімпіадних задач з інформатики ІІ та ІІІ турів.      Вчителі мали можливість поспілкуватися, поділитися досвідом участі в олімпіадах, враженнями від проведення таких заходів на різних рівнях – від шкільної олімпіади до Всеукраїнської.
     Родзинкою цього семінару був виступ старшого викладача Інституту інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Біляя Ю.П., який дистанційно (з Києва) через засоби інтернет-зв’язку зміг розповісти про методи розв’язування окремих класів олімпіадних задач. 
     Особливо уважно слухали досвідченого учасника олімпіадного руху, учителя інформатики Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Яценка С.Г., який на вдалих прикладах і зрозумілих поясненнях демонстрував власні досвід і надбання саме у галузі олімпіад з інформатики.
     Вкотре захід продемонстрував потребу у організації і проведенні таких навчальних та методичних семінарів для вчителів інформатики Сумського регіону, про що окремо було зазначено учасниками та організаторами по завершенні роботи семінару. 

 

 

 

 Додав: yur4ik | | Теги: програмування, вебінар, фізмат, вчителі, семінар, інформатика, Обласний семінар
Переглядів: 1340 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv