Головна » Календар » Новини

Семінар для вчителів математики
22.04.2016, 11:38

21 квітня 2016р. на базі фізико-математичного факультеті Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся обласний науково-практичний семінар для вчителів математики «Сучасні середовища динамічної математики».

Кафедра інформатики гостинно прийняла керівників методичних об'єднань, вчителів математики м. Суми та Сумської області.

Привітала учасників семінару та окреслила перспективи розвитку фізико-математичної освіти декан факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Світлана Віталіївна Петренко.

Методист математики інституту післядипломної освіти Свєтлова Тетяна Володимирівна виступила з доповіддю, в якій висвітлила методичні особливості використання сучасних середовищ динамічної математики  в процесі навчання математики.

Доцент кафедри інформатики Друшляк Марина Григорівна провела майстер-клас з роботи у окремих програмах, зупинилася на технологіях використання комп’ютерного інструментарію та надала можливість усім спробувати опанувати розв’язування математичних задач у віртуальних середовищах.

Учасники семінару домовилися про подальшу  співпрацю з науковцями факультету та про надання методичної допомоги при підготовці сучасних уроків математики.

  Додав: yur4ik | | Теги: вчителі, фізмат, семінар, Обласний семінар, математика
Переглядів: 1225 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv