Головна » Календар » Новини

Семінар для вчителів інформатики Сумської області
18.09.2014, 16:28

18 вересня 2014 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С. Макаренка вкотре відбувся обласний науково-методичний семінар для вчителів Сумської області «Навчання інформатики: професійне зростання та творчий пошук». Цього разу основними питаннями семінару були задачі учнівських олімпіад з інформаційних технологій 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014 навчальних років. 

Вчителі Сумщини мали можливість вивчити контингент учасників олімпіад від Сумської області та рівень їх успішності від I до IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ. 

Цікавим був виступ Шамшиної Наталії Володимирівни, старшого викладача кафедри інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка про особливості розв’язування олімпіадних задач на використання баз даних. Особливістю цього семінару став виступ вчителя інформатики вищої категорії Шосткінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Слуцької Ірини Анатоліївни, який учасники семінару слухали у режимі вебінару. 

Також був відзначений виступ про олімпіадні завдання IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ останнього року Харькової Оксани Володимирівни, учителя інформатики Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо-обдарованих дітей.

В черговий раз захід продемонстрував потребу у організації і проведенні таких навчальних та методичних семінарів для вчителів інформатики Сумського регіону, про що окремо було зазначено учасниками та організаторами по завершенні роботи семінару. 

 

 Додав: yur4ik | | Теги: вебінар, вчителі, семінар, ІТ, інформатика, олімпіада
Переглядів: 1154 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv