Головна » Календар » Новини

Курси підвищення кваліфікації на кафедрі інформатики
16.01.2015, 14:00

16 січня 2015 року завершуються курси підвищення кваліфікації викладацького складу СумДПУ ім.А.С.Макаренка у галузі використання інформаційних технологій в освіті. Близько 30 викладачів навчалися створювати авторські електронні освітні ресурси у власній предметній галузі та знайомилися із сучасними методами їх використання у навчальному процесі.

Провідні викладачі кафедри інформатики Шамшина Н.В., Петренко С.І., Удовиченко О.М. з радістю ділилися власними знаннями і досвідом щодо створення електронних навчально-методичних комплексів, електронних підручників, використання спеціалізованих програмних середовищ для спрощення роботи з цифровими освітніми матеріалами, упровадження дистанційних форм навчання на базі платформи Moodle.

Інтерактивні форми роботи та висока мотивація слухачів забезпечили результативність проведення курсів підвищення кваліфікації, а питання, які піднімалися під час занять, сприятимуть удосконаленню програми, за якою відбувається підвищення кваліфікації у галузі сучасних технологій e-learning i u-learning.

  Додав: yur4ik | | Теги: фізмат, викладачі, семінар, інформатика, курси
Переглядів: 1493 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv