Головна » Календар » Новини

Конкурс краси і талантів "Міс та Містер СумДПУ - 2016"
06.05.2016, 09:07

5 травня 2016 року в СумДПУ імені А.С.Макаренка відбувся конкурс краси й талантів – «Міс та Містер СумДПУ-2016». Професійний рівень конкурсу, його вражаючі номери та ведучі могли б прикрасити ефір будь-якого телеканалу!

Всього за титул найчарівніших боролось 13 учасників (7 дівчат та 6 хлопців). Фізико-математичний факультет представляла граціозна, ніжна і талановита – Марина Гавриленко, а також сильний, креативний та мужній Єгор Соргуч.

Цьогорічне свято було не простим, адже конкурсанти разом з журі та глядачами мали можливість подорожувати чарівними куточками світу. І першою зупинкою була велична Греція. Учасники, немов Боги та Богині Олімпу, чарували глядачів своїм вишуканим зовнішнім виглядом .

Далі була ніжна і водночас могутня ненька Україна – саме на цій зупинці конкурсанти проявили свою еродованість та довели, що українці не тільки найгарніші, а ще й розумні.

Кожна пара конкурсантів мала домашнє завдання – вони мали підготувати відеоролик, присвячений темі кохання, де кожний учасник міг виявити власні щирість та ніжність.

Пристрасть конкурсанти демонстрували під час запального іспанського танго, де показали не тільки майстерність хореографії, а й справжні почуття.

Порадував глядачів останній конкурс, який проходив у романтичній країні поцілунків – Франції. Дівчата були у у вечірніх сукнях, а хлопці в класичних костюмах чорного кольору.

  

За підсумками конкурсів Марина Гавриленко, студентка першого курсу фізико-математичного факультету, отримала титул “Міс Грація”. А Єгор Соргуч, також студент першого курсу, став “Містером Мужністю” та отримав титул “Містер Глядацьких симпатій”.

Увесь фізмат знає, що ви у нас найкращі та найгарніші. Дякуємо Вам за ці неперевершені емоції, які ви подарували під час свята. Ви - номер один!

  

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, СумДПУ, міс та містер, концерт, фізмат, міс, Містер, Перемога
Переглядів: 1563 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv