Головна » Календар » Новини

Міс та Містер університет 2015
30.04.2015, 20:08

29 квітня 2015 року у актовій залі СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулася подія, яка сколихнула весь університет і особливо фізико-математичний факультет – відбувся конкурс «Міс та Містер університету».

Підготовка до шоу почалася за місяць до дійства – були обрані претенденти від кожного факультету, які отримали завдання від організаторів та почали розмірковувати над власними образами. А подумати було над чим, оскільки спочатку пропонувалися і змагання у кращій власній відеопрезентації, і парні виходи дівчат та хлопців, і танцювальні номери, і декламування віршів та інше.

У день шоу боротьба конкурсантів була запеклою, бо кожен з учасників мав показати себе під час трьох дефіле, у власному відео, а також запальному танці "Ковбої", який, до речі, підняв увесь зал.

Фізико-математичний факультет представляли улюбленці викладачів та студентів Мельнікова Олена та Первухін Владислав. Під час дефіле "Кіногерої" всі затамували подих, побачивши Оленку з Владом в образах гангстерів, «мурахи бігали шкірою» після відео Владислава, у якому він зачитав власний вірш про війну, а Оленка полонила глядачів власною презентацією у стилі «50 відтінків фізмату».

Усі з хвилюванням чекали на рішення журі. А цього дня воно, як ніколи, було самим справедливим – нашим фізматівцям Первухіну Владиславу присвоєно титул «Містер глядацьких симпатій», а наша красуня Мельнікова Оленка стала переможницею конкурсу і виборола звання «Міс університету». Вкотре фізмат довів, що на факультеті вчаться не лише розумні та кмітливі, а й самі красиві та харизматичні студенти.

Вітаємо Оленку та Влада, а також увесь фізмат з перемогою! Ми – найкращі :)

  

  Додав: yur4ik | | Теги: міс та містер, конкурс, СумДПУ, фізмат, міс, Перемога, Містер
Переглядів: 1389 | Рейтинг: 3.5/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv