Головна » Календар » Новини

На фізматі обрали Міс та Містера факультету 2016
26.02.2016, 10:46

У четвер, 25 лютого, студенти фізико-математичного факультету обрали Міс та Містера факультету. У конкурсі приймали участь п'ять хлопців та чотири дівчини. Учасники дивували глядачів своїми яскравими образами та неординарними номерами, було помітно, що на сцені вони не тільки тілом, а й душею.

Цього року темою для випробувань була мода ХХ сторіччя. Образи учасників змінювалися із кожним дефіле – від 50-х до 90-х років, та вражали своєю оригінальністю. Особливо сподобався глядачам вихід у вечірніх сукнях та елегантних костюмах. Не оминули конкурсантів питання від журі в інтелектуальному конкурсі – учасники з впевненістю та гумором відповідали на них.

Підготовка до цього конкурсу забрала в учасників конкурсу багато часу та емоцій, але результат говорить сам за себе. Принципове журі конкурсу, до складу якого увійшли викладачі факультету – Юрій В’ячеславович Хворостіна, Оксана Олександрівна Одінцова, Сергій Іванович Петренко, голова студентської профспілки фізмату – Валентина Наконечна, переможниця конкурсу Міс Університет 2015 року – Олена Мєльнікова та директор студентського клубу Олексій Федина довготривалими обговореннями все ж таки визначили кращих.

Міс фізмата 2016 стала Марина Гавриленко, а містером – Євгеній Дємєнтьєв!

Титул Віце-міс прийняла на себе Наталія Авраменко, а Міс глядацьких симпатій – Катерина Резніченко. Щодо сильної половини, то віце-містером став Єгор Соргуч, а шалену прихильність глядачів було віддано Владиславу Жульову із присвоєнням титулу Містер глядацьких симпатій.

Конкурс "Міс та Містер фізмат" для усіх присутніх подарував неперевершені емоції, заряд позитиву та адреналіну. Вкотре довели, що на фізматі – найкращі, найрозумніші, найгарніші, найкреативніші та найдружніші дівчата та хлопці!

  

  Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, титул, фізмат, міс факультету, Містер, концерт, міс, нагородження, вітання
Переглядів: 1270 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv