Головна » Календар » Новини

Наш конкурсант - КРАЩИЙ!
22.02.2013, 13:26

Нещодавно в СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбувся довгоочікуваний конкурс чоловічої краси «Містер Університет 2013».Обиралися красиві, розумні, талановиті та галантні молоді хлопці, які змогли продемонструвати свої таланти: фізичну досконалість, ерудицію, уміння триматися на сцені, музикальність, відчуття ритму, культуру мовлення, акторську майстерність та вміння яскраво представити себе.

Шоу - програма «Містер університет 2013» проходила в актовій залі у присутності величезної кількості глядачів, які гаряче підтримували учасників. На сцені з'являлися тільки чоловіки, журі фестивалю представляли тільки дами. У конкурсі брали участь вісім студентів факультетів та інститутів університету, які бажали реалізувати свій творчий потенціал і розкрити свої інтелектуальні, духовні та артистичні здібності.Після справжньої чоловічої боротьби перед глядачами та журі постало нелегке завдання обрати переможця. Ним став студент Інституту фізичної культури Власенко Антон.

Та все ж таки для нашого рідного фізмату найкращим залишається студент першокурсник Матяш Юрій. Доречі, саме він став улюбленцем глядачів і одержав титул «Містер глядацьких симпатій».Усі учасники конкурсу подарували нам кілька годин доброго настрою та посмішок, а головне – дали можливість дівчатам в котрий раз переконатися в тому, що нас оточують кращі з кращих парубків! Вітаємо переможців і дуже тішимось за себе! J
Додав: yur4ik | | Теги: студенти, конкурс, фізмат, Містер, Університет
Переглядів: 1643 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv