Головна » Календар » Новини

«Міс та Містер фізико-математичного факультету»
20.12.2013, 17:18
   18 грудня 2013 році фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного  університету імені А.С. Макаренка проводив конкурс «Міс та Містер фізико-математичного факультету». За ці титули завзято змагалися студенти першого і другого курсів.
   Конкурс проходив під девізом «У погоды нет плохой погоды…» і вимагав від учасників неабиякого креативу та оригінальності. Серед завдань для конкурсантів були  демонстрації дефіле, розповіді про себе, конкурс інтелектуальних здібностей. 
   Феєричні виступи та неповторні танці змушували кожного у глядацькій залі милуватися конкурсантами, а що говорити про журі, перед яким була поставлена надскладна задача вибору переможця. Гучні оплески та вигуки надавали учасникам колосальної підтримки і змушували членів журі ще більше замислюватися над правильністю вибору.
    Проте настала та хвилююча мить, коли потрібно оголосити результати… Усі з нетерпінням чекали на переможців, і вони виявились ось такими. «Міс глядацьких симпатій» – Чебиряко Олександра. «Віце-міс фізмату» – Тімоніна Анастасія. Титул «Міс фізико-математичного факультету» отримала Мєльнікова Олена. Кожна з претенденток  отримала  подарунок та окремий диплом –  «Міс чарівна усмішка», «Міс оригінальність», «Міс пластичність», «Міс овацій», «Міс освіченість», «Міс чарівність» та «Міс винахідливість».
    Хлопці також отримали свою долю оплесків, подарунки та дипломи. У номінації «Містер харизматичнісь» було відзначено Матяша Юрія, у номінації «Містер мужність» – Підлозного Миколу. Звання «Містер Артистичність» одержав Бирченко Олег. За шалену підтримку глядачів дипломом «Містер глядацьких симатій» був нагороджений Вельбой Владислав, який до того ж отримав диплом «Віце-містер фізмату». Титулом «Містер фізико-математичного факультета» був нагороджений Матяш Юрій.
    Свято вдалося, усі залишилися задоволеними, а ми вкотре впевнилися, що на фізматі – найкращі, найрозумніші, найгарніші, найкреативніші та найдружніші дівчата та хлопці!

 
 Додав: yur4ik | Контактна особа: Чепусенко О. | Теги: титул, конкурс, міс факультету, фізмат, Містер, концерт, міс, нагородження, вітання
Переглядів: 1744 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv