Головна » Календар » Новини

На фізматі пройшла Всеукраїнська наукова конференція НПК-2015
03.12.2015, 09:59

2 грудня 2015 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка за підтримки Наукової лабораторії використання ІТ в освіті була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця».

Захід привернув увагу багатьох науковців та дослідників, про що свідчить як географія місць роботи учасників, так і займані ними посади. Зацікавленість тематичними напрямами конференції виявили і молоді науковці – аспіранти і магістранти, які випробовують себе на ниві науки. Серед проблем, які були озвучені, – сучасні технології підготовки фахівців для різних сфер діяльності, розвідки у галузях природничо-математичних наук, психологічні дослідження, інструментальною основою яких стають інформаційні сиcтеми, соціальні мережі та інноваційні технології.

Родзинкою стали виступи гостей з Києва, Чернівців та Вінниці – знані в Україні науковці Кудін А.П., Франчук В.М. та Бігун Я.Й. ділилися досвідом власного наукового пошуку та його результатів.

Оргкомітетом відзначена можливість для усіх учасників обмінятися досвідом та власними думками з приводу розбудови вітчизняної освіти і науки, зробити власний внесок у вдосконалення професійної підготовки фахівців різних галузей, дізнатися думки колег з питань інформатизації української освіти формування професійної компетентності, різних аспектів роботи вчителя загальноосвітнього навчального закладу.

Ми бажаємо усім учасникам плідної співпраці, вигідного партнерства та генерації нових наукових ідей, гіпотез та їх підтверджень.

  

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Олена Семеніхіна | Теги: студенти, НПК, фізмат, наука, виступи, конференція
Переглядів: 1245 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv