Головна » Календар » Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція НПК-2013
09.12.2013, 10:12
    5-6 грудня 2013 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця», в якій прийняли участь більше 200 учасників з України, Росії, Білорусії.
   Серед навчальних закладів, науковці яких прислали свої матеріали, 22 університети, 2 академії, 4 інститути і 10 коледжів, гімназій, шкіл.


    Головними завданнями конференції стали обговорення актуальних наукових проблем, налагодження наукових зв’язків між навчальними закладами, виконання спільних досліджень та освітніх проектів, творчого об’єднання наукових шкіл.
   Проблеми, підняті на конференції, торкалися питань математики, фізики, інформатики, психології та дидактики. Велика кількість робіт була присвячена впровадженню інформаційних технологій у навчальний процес молодшої, середньої, старшої та вищої шкіл.

  

    Збірник доповідей, а він вийшов у двох томах, містить результати наукових пошуків, виконаних як досвідченими науковцями, так і молодими дослідниками. Для останніх це була чудова можливість поділитися власними поглядами та підняти проблеми, які потребують вирішення вже сьогодні. 

 

   Секційні засідання були цікавими та жвавими, активно йшло обговорення авторських проектів, наукових досліджень та методичних знахідок. 
    Результати конференції підтвердили доцільність проведення таких заходів, а також тезу про те, що наразі відбувається розбудова наукової думки в Україні саме молодими науковцями.

Додав: yur4ik | Контактна особа: Семеніхіна О.В. | Теги: Збірник, проблеми, секція, компетентність, НПК, засідання, дослідження, наука, Всеукраїнська, конференція
Переглядів: 1535 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv