Головна » Календар » Новини

Звітна студентська науково-практична конференція
23.04.2014, 16:58

    23 квітня 2014 р. на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім. А.С.Макаренка відбулася традиційна звітна студентська науково-практична конференція, присвячена питанням сучасних досліджень майбутніх учителів у галузі математики, фізики та методик їх навчання. 
      Студентами старших курсів були представлені результати власних наукових напрацювань, серед яких особливо виділялися теми, пов’язані з використанням інформаційних технологій в освіті. Змістовні і цікаві доповіді розкривали ідеї відкритої освіти у галузі математики, застосування спеціалізованих програмних середовищ у навчанні математики, створення електронних навчальних засобів для підтримки навчальної діяльності, ігрові технології та їх використання на уроках математики тощо. Небайдужими слухачів залишила доповідь Кушнерьова Олександра, який представив власну інтерактивну комп’ютерну оболонку, яка будує найкоротші шляхи у довільних графах.
      Традиційно за підсумками оголошувалися переможці у номінації «Найкраща доповідь». За результатами роботи секції «ІКТ в при вивченні математики» призові місця посіли:
1 місцеКушнерьов Олександр (тема «Комп'ютерна реалізація алгоритму Крускала»)
2 місцеБандурка Наташа (тема «Використання електронних підручників в інклюзивній освіті на прикладі навчання математики в 5-6 класах»)
3 місцеПось Інна (тема «Тестування як засіб контролю знань учнів старшої школи з алгебри»)
       Як завжди, такі заходи залишають море вражень у студентів молодших курсів – вони отримують досвід для майбутніх власних виступів і визначають для себе сфери особистих наукових пошуків. Старшокурсники ж після конференції більш упевнено дивляться на захисти своїх кваліфікаційних робіт влітку, мають змогу доопрацювати прогалини, якщо такі були виявлені, та з упевненістю бачать майбутнє власної професійної діяльності.

 

  

 

 Додав: yur4ik | | Теги: науково-практична, доповідь, методика викладання, студенти, секція, наука, конференція, ІКТ, математика
Переглядів: 1562 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv