Головна » Календар » Новини

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція НПК-2014
04.12.2014, 16:25

3-4 грудня 2014 року на базі фізико-математичного факультету СумДПУ ім.А.С.Макаренка за участі наукової лабораторії використання ІТ в освіті проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція. Вона була започаткована у грудні 2010 року, і у грудні 2014 року відзначає власне п’ятиріччя.

За цей час збільшилась «географія» та кількість учасників – наразі це 128 науковців з різних куточків України та наші колеги з Білорусії.

Надіслані і озвучені на секційних засіданнях роботи торкалися різних напрямків діяльності вищих навчальних закладів і присвячені упровадженню інформаційно-комунікаційних технологій у організацію процесу навчання, професійному становленню науковця та підготовки молоді до роботи у різних галузях сучасних наук. Специфіка Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка як бази конференції зумовила велику кількість робіт, присвячених діяльності сучасного вчителя та його фаховій підготовці, а також становленню молодого учителя як професіонала своєї справи, в арсеналі якого є креативні прийоми та інноваційні методи навчання, комп’ютерні інструменти їх реалізації та бажання вчити і виховувати підростаюче покоління молодих українців.

За результатами роботи конференції виданий збірник матеріалів наукових праць.

 

 Додав: yur4ik | | Теги: секції, НПК, 2014, виступ, фізмат, Збірник, наука, Всеукраїнська, конференція
Переглядів: 1499 | Рейтинг: 0.0/0
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv