Головна » Календар » Новини

ПОШУК ТАЛАНТІВ У ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ
17.10.2014, 10:15

Традиційно на початку навчального року в університеті відбувається конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!». В цьому конкурсі приймають участь першокурсники усіх структурних підрозділів університету, заявляючи про себе не лише як про майбутніх учителів, а і як про стильних, креативних і творчих особистостей.

Не опинився в стороні і фізмат. Близько місяця йшла підготовка до відбіркового туру. І от, 16 жовтня 2014 у актовій залі університету усе відбулося. Наші першачки представили програму з дванадцяти номерів, де були співи, вірші, сценки й танці. Від ліричних пісень йшов мороз по шкірі, а від драйвових пісень та нестримного танцю захоплювало подих і хотілося приєднатися до виконання. Відбірковий тур подолали лише три номери: танець «What Makes You Beautiful» від колективу «Модерн», пісня «Нас замыкали берега» Старовойтової Наталії та вірш «Ты меня не любишь…» у виконанні Первухіна Владислава.

  

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіху у фіналі! Вітаємо фізико-математичний факультет з поповненням самих креативних, самих співочих, самих гуморних, самих танцюючих студентів – у нас побільшало талантів!!! Молодці!

Але проведення конкурсу залишило у пересічних студентів, які раніше приймали участь у конкурсі або просто вболівали за друзів, багато запитань до організаторів дійства.

1. Чому відбірковий тур проходив у ЗАКРИТОМУ режимі???

Минулого року і роки по тому свято було відкритим, на нього запрошували усіх бажаючих. Підтримка друзів вселяла упевненість, і виступи могли оцінити усі, хто прийшов на Свято таланту: відкрите змагання налаштовує на чесну перемогу, а об’єктивність думок суддів не викликала сумнівів! 

2. Тому природним є наступне запитання. Яким чином оцінювалися номери і визначалися переможці – не зрозумілими були критерії відбору номерів та їх кількість.

3. Чому різні судді після відбіркового туру розповідали РІЗНЕ стосовно проходження номерів на гала-концерт, якщо вони «одностайно» виокремили фінальні номери?

Сподіваємося, що одержана відповідь на ці питання не затьмарить свята, яке відбудеться 23 жовтня, де усі переможці підтвердять звання найталановитіших студентів СумДПУ ім.А.С.Макаренка.

Більше фото ==>> https://vk.com/album171715602_204018613Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, ми шукаємо таланти, першокурсник, концерт, таланти, журі, традиція, Відбір
Переглядів: 1391 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv