Головна » Календар » Новини

Напередодні свята закоханих
14.02.2014, 15:53
   Хоча на вулиці ще останній місяць зими, у серцях уже починає жевріти весна :) Напередодні Дня Святого Валентина, а саме 13 лютого 2014 року, свято «10 кроків до кохання» зібрало закоханих у стінах нашого улюбленого університету СумДПУ ім. А.С. Макаренка.
   Шість вродливих, талановитих та відчайдушних дівчат зважилися полонити серце відчайдухи Євгенія Каплуновського. Відважний козак з інституту філології мав обрати одну з учасниць за їхніми прикрасами, уподобаннями, стилем одягу та іншим, але не знаючи кому що належить. Фізмат представляла витончена і струнка студентка факультету Анжеліка Бутенко. Нажаль, золотий голос фізмату не став обраницею Євгена – перемогла студентка інституту педагогіки та психології. Бажаємо добрих взаємин новоствореній парі.
   Також до Дня закоханих проводився конкурс на кращу валентинку. Фізмат традиційно вражає глядачів своєю оригінальністю. Цього разу ми демонстрували «живу валентинку» - Наконечну Валентину. Нашу креативність журі оцінило, ми зайняли друге місце! Учасники та глядачі отримали задоволення та гарний романтичний настрій! 
   У день свята бажаємо усім шаленого і несамовитого кохання – щоб воно було як легкий аромат кави – приманювало до себе, але не дурманило і кожен день робило відкриттям для Вас і Вашої половинки!
 
 


Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, день валентина, концерт, свято, кохання
Переглядів: 1275 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv