Головна » Календар » Новини

Нові "фізматовські" таланти
11.10.2013, 12:52
   10 жовтня в актовій залі СумДПУ ім. Макаренка проходив конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!», який запалював нові зірки серед студентів-першокурсників. Наш фізико – математичний факультет надзвичайно вразив своєю чудовою підготовкою, сміливістю, бажанням проявити себе та готовністю виступати перед великою аудиторією. Юні таланти показували веселі, смішні, запальні номери художньої самодіяльності. Вони танцювали, співали пісні, грали на музичних інструментах та читали поезію. Спостерігати за кожним з них було надзвичайно цікаво, враховуючи гарний підбір костюмів, вдало обраний музичний супровід. Приємно усвідомлювати, що на нашому факультеті навчаються такі здібні майбутні співаки, музиканти, гумористи, танцюристи, актори. 
    Підтвердженням цьому стали результати конкурсу «Алло,ми шукаємо таланти!». З бурхливими оваціями до фіналу увійшли: золотий голос фізмату Бирченко Олег, граційний танець у виконанні колективу «Модерн», дівчата з неперевершеними голосами Бутенко Анжеліка та Чеберяко Олександра, гітарист-віртуоз Олійніченко Георгій та наші юні актори Вельбой Владислав, Борікова Анастасія, Мірошніченко Павло та Матяш Юрій!
  Першокурсники вдячні студентському самоврядуванню, а саме культоргу Чепусенко Оксані, хореографу Хілобок Світлані та помічникам Шкарупі Олександрі,  Власенко Дарині, Щербак Ілоні.
     Емоції виступаючих сповна передалися глядачам.
     Конкурс ще раз довів, що наш факультет має таланти!


   


Додав: yur4ik | | Теги: концерт, фізмат, таланти, алло ми шукаємо таланти, перший курс
Переглядів: 1549 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv