Головна » Календар » Новини

Кращий викладач - НАШ викладач!
17.05.2013, 10:44

   Щороку магазин техніки Compservice проводить конкурс «Кращий викладач», номінантом якого може стати викладач будь-якого навчального закладу м. Суми.
   Студентами фізико-математичного факультету цього року були висунуті кандидатури Семеніхіної Олени Володимирівни і Салтикової Алли Іванівни. Конкурс проходив з 1 по 6 травня, голоси фіксувалися у соціальній мережі «Вконтакте».
    Дуже напруженим виявилось голосування для студентів і викладачів, тому не так легко організаторам конкурсу було виявити переможця. За підсумками перше місце поділили між собою Олена Володимирівна та викладач із СумДУ. Звісно, прикро за те, що Алла Іванівна не отримала головного призу, але найважливіше, що показав усім конкурс, – це те, що кожен викладач нашого факультету має потужну підтримку студентства. 
   16 травня керівництвом магазину були привезені пам’ятні сертифікати викладачам, а офіційне їх вручення відбудеться на Вченій раді факультету. 
    Вітаємо з перемогою і дякуємо всім, хто голосував!Додав: yur4ik | | Теги: викладач, Семеніхіна, 2013, CompService, Перемога, кращий викладач
Переглядів: 1315 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv