Головна » Календар » Новини

В Футквесті з ПЕРЕМОГОЮ!
17.10.2013, 09:31
   15 жовтня 2013 року на території СумДПУ ім. А.С. Макаренка пройшли змагання з Футквесту. Вже третій рік поспіль студентський профком організовує цей конкурс для кращого знайомства першокурсників з рідним університетом. 
  Ідея змагань полягає в наступному: на території університету розташовані станції, які учасники мали знайти і виявити спритність та винахідливість під час конкурсних завдань. Загалом змагання складалося з 8-ми конкурсів, два з яких є традиційними: необхідно якнайшвидше з однієї тарілки з мукою та цукерками перекласти в іншу тарілку всі цукерки без допоги рук; в посудині з водою є шматочки яблук, які без допомогою рук потрібно дістати за 90 секунд. 
   Команда фізико-математичного факультету у складі Мєльнікової Олени, Тяско Віолетти, Леоненка Руслана, Чеберяко Олександри, Дубини Тетяни, Ващенка Івана, Дрожжової Еліни, Вельбоя Владислава, Федоренка Юрія і Шульги Михайла показала свою кмітливість, згуртованість і здатність швидко орієнтуватися у будь-яких ситуаціях. 
   Позитивний настрій і гучні оплески вболівальників підвищували бойовий дух учасників, і суперникам нашої команди не залишилося ніяких шансів. 
Фізико-математичний факультет посів почесне перше місце, отримавши головні призи - кубок,грамоту,футболки для всїєї команди, торт та море позитивних та яскравих емоцій.
   Вітаємо команду і фізико-математичний факультет з перемогою!!!=)

 
 Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, футквест, вболівальники, квест, профком, перший курс, Перемога
Переглядів: 1355 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv