Головна » Календар » Новини

Курс на літо: підготовка до літньої практики
26.05.2014, 10:41

     З 22 по 24 травня 2014 року студенти ІІІ курсу СумДПУ ім. А.С.Макаренка проходили підготовку до літньої педагогічної практики. Така підготовка традиційно проходить у формі табірного збору і покликана удосконалити вміння студентів застосовувати теоретичні знання при проведенні різних виховних заходів в умовах оздоровчих таборів. Майбутні фахівці мають продемонструвати самостійність, ініціативність, зацікавленість, креативний підхід, а також знання методики оформлення загонової документації.
     Перший день розпочався з флешмобу «За єдину Україну». Щасливі третьокурсники, одягнені в українські вишиванки, з жовтими і блакитними кульками шикувалися біля рідного університету, демонструючи своє ставлення до нероздільної Батьківщини.

 

     Після демонстрації всі учасники зібралися в актовому залі, щоб познайомитися із загонами інших факультетів та показати власні таланти. Фізмат справив неабияке враження на глядачів своєю оригінальністю та любов’ю до рідного факультету.
     Другий день видався напрочуд динамічним, насиченим цікавими формами роботи, змістовним спілкуванням та позитивними емоціями. В урочищі Баранівка поблизу табору «Чайка» студенти 3 курсу проектували і створювали загонове місце, приймали участь у спортивно – туристичному змаганні «Роза вітрів», «відкривали» власне кафе та запрошували до нього гостей. Відвідувачами стало вельмишановне журі, яке оцінювало дизайн кафе та представлення власних польових страв. Студенти всіх груп працювали організовано та зацікавлено, і виявили готовність до подальшого професійного зростання.

 

     Третього дня підводились підсумки табірних зборів. Фізико – математичний факультет був нагороджений грамотами за багатогранність виявлення талантів, за найкраще втілення національних традицій та за найсмачніший десерт.
     Ці три дні стали незабутніми для третьокурсників. Тож бажаємо їм цікавої і яскравої літньої практики, незабутні миттєвості якої пам’ятатимуть усе життя :)

 Додав: yur4ik | | Теги: літня практика, Табір, ДОЦ, практика, підготовка, 3 курс, літо
Переглядів: 1500 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv