Головна » Календар » Новини

Підсумки літньої практики - підбиті!
27.10.2012, 14:33


Ось і все, літню практику можна вважати остаточно закритою!!!

 24 жовтня 2012 року відбувся концерт, присвячений студентській практиці, який  залишить в нашій пам’яті відбиток незабутніх вражень та позитивних емоцій – кумедними сценками, добре підготовленими танцювальними  номерами, переробленими пісеньками та відеороликами було представлено звіт про літню роботу з дітьми.

Студенти фізико-математичного факультету працювали в звичайних таборах –  «Космос», «Івушка», «Вогник», «Зоряний», в наметовому таборі «Сузір’я», в скаутських таборах дитячого Центру «Сигнал», а також в таборах  південного берегу Криму та за кордоном.



Їх активна і творча робота була відзначена не тільки керівництвом  таборів, а і адміністрацією нашого університету – студенти нашого факультету отримали велику кількість нагород та слів подяки, а в конкурсі на кращий загоновий куточок зайняли почесне II місце.

Особливими гостями  концерту стали маленькі козачата – нікого не залишили байдужими вірші про козаків та козачок, а їх пісня та марш взагалі зірвали бурю овацій!!! Маленькі гості прийняли участь у «Козацьких забавах», в чому їм активно допомагали студенти саме нашого факультету.  На завершення козачата були нагороджені солодкими подарунками.

Почесним гостем концерту був директор КУ СОР «Сумський оздоровчий центр ВОТ ВПВ» Ронь Ярослав Олексійович, який особливо відзначив роботу наших студентів в наметовому таборі «Сузір’я» (с. Курган та с. Червлене, Лебединський р-он) та висловив  викладачам фізико-математичного факультету щиру подяку за навчання та виховання  талановитої, старанної і працелюбної молоді.



Святковий  концерт засвідчив, що спілкування з дітьми влітку нікого не залишило байдужим, а професійний вибір студентів фізико-математичного факультету є не тільки справжнім покликанням, а і задоволенням!




Додав: yur4ik | | Теги: 4 курс, студенти, концерт, літня практика, конференція
Переглядів: 2206 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv