Головна » Календар » Новини

Готовність до літньої практики, номер 1!
28.05.2013, 11:33

   З 22 по 24 травня, у рамках підготовки студентів третього курсу до виробничої літньої педагогічної практики, проводилися щорічні інструктивно-методичні табірні збори, метою яких була перевірка готовності студентів до роботи у дитячих оздоровчих таборах, центрах і пансіонатах.
  Студенти 7-ми факультетів розподілилися 8 табірних загонів: загін «M&M’s» (фізико-математичний факультет), «SUPER сімейка» (фізико-математичний факультет), «Палітра» (факультет мистецтв), «Одуванчики» (природничо-географічний факультет), «Спартанці» (історичний факультет), «Куниця» (інститут філології - слов’янське відділення), «Герман і Роман» (інститут філології – романо-германське відділення). Керівником інструктивно-методичних табірних зборів була Бабіч Віра Григорівна.
   У перший день студенти знайомили усіх присутніх зі своїми загонами в формі концертної програми, в якій кожен загін робив власне представлення, демонстрував свою візитівку та приймав участь у конкурсі «Табірне телебачення». Після цього студентів ознайомили з деякими аспектами роботи у дитячих оздоровчих таборах. На окремих секціях працювали викладачі різних спеціальностей з педагогіки, історії і мистецтв. 

 

  Другий день був виїзним. В урочищі Баранівка біля території табору «Чайка» кожен загін займав свою територію. На ній він розробляв загонове місце, лісове кафе та польову кухню. Усі готували оригінальне представлення свого меню, кафе та загону вцілому. Крім того, по шість представників від загонів приймали участь у спортивно-туристичній естафеті «Роза вітрів». 
Третій день був не менш насиченим, аніж два попередніх. Кожен табір представляв дитячу казку на новий лад, приймав участь у козацьких забавах, готував український танок. Крім того, студенти приймали участь у різних секціях та співали табірні пісні. Танцювальна команда фізико-математичного факультету привітала всіх студентів з завершенням табірних зборів і посвятою у вожаті танцем Майданс.


  За підсумками трьох днів фізико-математичний факультет зайняв II місце в конкурсі «Табірне телебачення представляє…». Загін «SUPER сімейка» зайняв I місце, а загін «M&M’s» II місце в конкурсі представлення загонів і польових кухонь; загін «M&M’s» зайняв I місце в спортивно-туристичній естафеті «Роза вітрів».
   Відпочинок дітей у таборах буде цікавим та корисним, якщо цікаво буде вожатому загону!
  Вожаті – 2013! Будьте щирими, люблячими, чесними з самими собою та оточуючими! Бажаємо успіхів у вашій «нелегкій» праці! :)
Додав: yur4ik | | Теги: ДОЦ, практика, підготовка, 3 курс, табірні збори, літо
Переглядів: 1740 | Рейтинг: 5.0/2
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv