Головна » Календар » Новини

Підготовка до літньої практики
26.05.2015, 15:07

Нещодавно відбулося свято, важливе для кожного третьокурсника педагогічного університету, Табірні збори. Студенти довго готувалися до цього заходу, адже всім скоро доведеться спробувати себе у ролі вожатого. Збори  проходили у три етапи. 21 травня відбувся перший день свята, дата припала саме на День вишиванки. Усі третьокурсники були одягнені святково і патріотично, а факультети стали однією великою Веселковою республікою, у якій утворились навіть свої органи управління на чолі з  Президентом Республіки, Міністром освіти, Міністром закордонних справ. Кожен факультет був поділений на загони. Фізмат представляли «Діджеї» (групи 431 та І3)  та «Шалені Фікси» (432 ,531) . Команди факультетів мали можливість представити себе в конкурсі «Візитка» і були  по – своєму оригінальні та талановиті, але фізмат виявився ще й найпатріотичнішим, за що і отримав нагороду.

Додатковим приємним сюрпризом стало те, що дітки з школи № 25 прийшли привітати студентів педагогічного з початком табірної зміни. Між дітьми і студентами були проведені Козацькі розваги – веселі конкурси та змагання. Перемогла звичайно ж дружба.

Наприкінці першого дня зі словами підтримки до всіх звернулися  Бабич Віра Григорівна та практичний психолог з цінними порадами щодо майбутньої посади студентів.

Другого дня усіх чекали випробування в умовах табору. Студенти фізмату повинні були проявити себе як справжні вожаті. Дві команди «Шалені Фікси» та «Діджеї» представили свої загони: оформлене місце, назву, девіз, візитівку, а також розважальну програму. Родзинкою «Шалених Фіксів» став неперевершений Робот-Ната та лабораторія коктейлів. «Діджеї» дивували яскравими вбраннями, басейном та шаленими танцями. Журі конкурсу залишилися враженим після побаченого та, навіть,  пропонувало гастролювати з такою незабутньою  програмою.

Останній день табірних зборів. Багато хто не витримав шаленого темпу випробувань і тому до актової зали третього дня завітали не усі учасники. Але були присутні найголовніші -  королева балу- Бабич Віра Григорівна і наставники факультетів. 

Були проведені секційні заняття і оголошені результати змагань. Кожний загін кожного структурного підрозділу отримав свою нагороду. Усе ж фізмат традиційно котрий рік поспіль отримує у загальному рейтингу першість.

Вітаємо усіх нас! Отриманий досвід незабутній, а емоції – неповторні. 

  

  



Додав: yur4ik | | Теги: студенти, практика, свято, 3 курс, табірні збори, літо
Переглядів: 1291 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv