Головна » Календар » Новини

Особистий досвід: літня педагогічна практика за кордоном
30.10.2015, 10:56

У дитинстві майже кожен з нас проводив хоча б одне, але незабутнє літо в дитячому таборі. І майже кожен мріяв повернутися потім назад, але вже в якості вожатого. Саме таку можливість дає участь у програмі Summer Camp USA!

Я не втратила свій шанс і влітку 2015 працювала за такою програмою у штаті Мен (США). Табір "Вега" був заснований в 1936 році як літній табір для дівчат на красивому озері Ехо. Назва «Вега» походить від найяскравішої зірки літнього неба. Чудова команда і керівництво. Робочий колектив складав 26 осіб, і майже усі з різних куточків світу: Китай, Мексика, Польща, Таїланд, США. А у самому таборі були студенти з 20 країн світу. Не можу не відзначити те, що усі люди, з якими мені доводилось спілкуватись та працювати, були дуже привітні, добрі та щирі. Умови проживання відмінні, жили на території табору в будиночку. Свіже повітря і гори навколо, дуже круто. Працювала 6 днів на тиждень по 8 годин на день. Усі мої вихідні були незабутніми, оскільки ми мали можливість користуватися автомобілем і їздити штатом на екскурсії. Керівництво табору цьому усіляко сприяло, і ми отримували неабияке задоволення.

Хочу сказати, що економічний розвиток цієї країни не  можна порівнювати з тим, що бачать українці, навіть ті, що живуть в Києві. Сполучені Штати – дуже розвинені економічно, вони у всіх сферах набагато років випереджають нас. Вважаю, що у Америці варто побувати кожному. Якщо ви не були там, ви навіть приблизно не можете уявити, яка там краса. І якщо ви розмірковуєте – їхати чи ні, то звісно їхати – це незабутній досвід роботи і незабутні емоції на усе життя.

Альона Мєльнікова, 442 гр.

  

  Додав: yur4ik | Контактна особа: Альона Мєльнікова | Теги: студенти, відпочинок, практика, сша, літо
Переглядів: 1230 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv