Головна » Календар » Новини

Підсумки студентського конкурсу "ДИПЛОМ - НЕ ТОВАР"
29.11.2012, 11:17
    У середу 28 листопада у Виставковому центрі "Іллінський" відбулось підведення підсумків та презентація робіт переможців студентського конкурсу "Диплом - не товар!" в рамках проекту "Підвищення рівня обізнаності студентської молоді про можливості захисту права на якісну освіту".
      Всього на конкурс надійшло 42 роботи і серед них є переможці з нашого факультету.
     Такий конкурс проводився вперше і тільки для студентів ВНЗ Сумщини та Полтавщини, але серед робіт знайшлися такі, рівень яких приємно порадував членів журі. 
       Вітаємо наших студентів з перемогою. 

       Ольга Коцур зайняла третє місце у номінації «Листівка (наліпка)»


              А командні роботи Юлії Стрикиці, Артема Юрченка та Сергія Козолупа посіли третє та друге місця в номінації «Білборд»


    
  Ініціаторами проведення конкурсу стали Сумська обласна МГО "Студентське братство Сумщини", Полтавська міська МГО "Студентська республіка", Конотопська міська МГО "Конотопський студентський парламент".

Всі бажаючі можуть ознайомитись з роботами конкурсантів в групі конкурсу "Диплом - не товар!" за посиланням (http://vk.com/dyplom_ne_tovar)


"Диплом - не товар!" - конкурс творчих робіт на найбільш ефективну соціальну рекламу протидії корупції у вищій освіті. Він має номінації: відеоролик, плакат на бігборд, листівка(наліпка). За результатами конкурсу призами буде нагороджено студентів-переможців (по 3 місця в кожній номінації).

 

Організатори планують, що масштабна інформаційна кампанія змусить студентів задуматись над тим, що буде далі з країною, де більшість спеціалістів отримали освіту "за хабар", чому куплений диплом не принесе щастя, чи дійсно диплом потрібен любою ціною?

Рекламна продукція розроблена учасниками конкурсу буде доопрацьована і поширена серед молоді в рамках інформаційних кампаній і поза ними, планується розмістити соціальну рекламу на бігбордах біля ВНЗ Сумської і Полтавської областей. Відео-ролики транслюватимуться в соціальних мережах та доступних інформаційних ресурсах міст-учасників.

 Додав: yur4ik | | Теги: конкурс, соціальна реклама, диплом, відео, реклама, студенти, Фенікс, фестиваль, диплом не товар
Переглядів: 1472 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv