Головна » Календар » Новини

Веселе свято – День Студента!
18.11.2014, 13:29

«Сонное, теоретически умное дитя, естественно не желающее трудиться» - це студент. Але коли доходить діло до творчості, то студенти креативні та странні. Особливо, якщо ця творчість – окраса їхнього власного свята.

Саме 17 листопада 2014 року в актовій залі СумДПУ ім. А.С.Макаренка відбувся концерт, присвячений міжнародному Дню студента. 

Початок свята для дівчат був несподіваним – кожна гостя отримала подарунок від компанії «Mary Kay» і тижневий абонемент до фітнес-центру. Потім лунали пісні, демонструвалося відео, підводили підсумкись раніше оголошених конкурсів.

Були визначені мешканці найкращих кімнат, про що розповів голова студентського профкому СумДПУ Олексій Бурлака. Були продемонстровані відеовідмазки «Чому я запізнився на пару», сценарій і відеомонтаж яких реалізували студенти фізико-математичного факультету, а також ІФК, природничо-географічного та історичного факультетів.

Дуже хотілося почути оцінки та переможців цього конкурсу, але наші організатори поки що мовчать. Сподіваємося, що вони так забарилися тому, що розмірковують над визначенням найкращого відео, а не тому, що не усі структурні підрозділи прийняли участь у цьому конкурсі.

Загалом свято було чудовим і веселим!

 

 

 Додав: yur4ik | | Теги: привітання, концерт, свято, День студента, нагородження
Переглядів: 1286 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv