Головна » Календар » Новини

Студентський КВК СумДПУ
20.11.2014, 08:52

Студенти вміють жартувати. Вони жартують над усім, бо це найвеселіша молодь, а українська молодь завжди вирізнялися умінням пожартувати. 

На КВК в СумДПУ ім. А.С.Макаренка в цьому році 19 листопада своє почуття гумору продемонстрували команди «Командочка» (фізико-математичний факультет), «Сумыслом» (ІФК), «Дети Заратустри» (історичний факультет), «5 этаж» (ІПП), «Клава, я балдею» (філологічний факультет) і «Квітник» (факультет мистецтв).

Жарти в конкурсах, а їх було три – візитка, біатлон та домашнє завдання, - були різні, але провідною темою конкурсу усе ж було студентське життя з девізом: «Від сесії до сесії живуть студенти весело».

Жарти та веселі мініатюри оцінювало «компетентне» журі.

Команда КВК фізико-математичного факультету (капітан команди Матяш Юрій) дивувала жартами у стилі Гаррі Поттера і була однією з найяскравіших на святі. А те, що вона усе ж «вирвала» місце у фіналі – це заслуга не лише команди, а і групи підтримки, яка і досі не розуміє суддівства і критеріїв оцінювання окремих членів журі, але дуже палко і завзято підтримувала своїх та освистувала неадекватні рішення журі.

Сподіваємося, що 1 квітня 2015 року під час фінальної гри ми побачимо цікаву гру і чесне суддівство кожного з членів журі.

 

  

  Додав: yur4ik | | Теги: гра, студенти, полуфінал, КВК, жарти, командочка, конкурс, команда, журі, квн
Переглядів: 1434 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv