Головна » Календар » Новини

Інтелектуальний конкурс «Що?Де?Коли?»
26.11.2014, 08:56

25 листопада 2014 року вкотре відбувся щорічний інтелектуальний конкурс «Що?Де?Коли?» між студентами І курсу фізико-математичного факультету. 

У грі брали участь дві команди – команда хлопців (Макаров В., Биков А., Лебедев С., Окопний Р. та капітан Марченко В.) і команда дівчат (Рудик В., Сокол О., Гирка К., Цирулік Н. та капітан Мартинова Н.).

Гра у два тури була цікавою і пізнавальною. У першому турі пропонувалось п'ятнадцять запитань, кожне з яких оцінювалось в один бал. Студенти активно пропонували варіанти відповідей та ділилися своїми думками щодо їх правильності. Перший тур між командами завершився з рахунком 4:4.

У другому турі було лише три питання, але за правильну відповідь на них команда могла отримати по два бали. У цьому турі з перевагою у два бали перемогла команда хлопців. Вони і отримали солодкий приз (торт) та символ гри — сову.

Вітаємо переможців і бажаємо усім учасникам та уболівальникам цікавих питань, які неодмінно демонструватимуть ерудицію та широкий кругозір студентів фізико-математичного факультету.

 

 Додав: yur4ik | | Теги: студенти, інтелект, гра, конкурс, першокурсники, Що? Де? Коли?
Переглядів: 1336 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv