Головна » Календар » Новини

"Хто зверху?!"
13.03.2014, 13:58
   11 березня 2014 року на фізико-математичному факультеті відбулася гра «Хто зверху?» за ідеєю однойменного телевізійного проекту: щоб перемогти, жінкам доводиться запитати себе: що вони знають про чоловічий світ і як чоловіки до цього ставляться? Чоловіки, в свою чергу, повинні зробити те ж саме щодо жінок. Дуель чоловічого і жіночого світів ділиться на раунди, які складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Крім того обговорюються теми, які чоловіки та жінки у присутності один одного не піднімають. Шоу складається з восьми конкурсів, за результатами яких йде накопичення балів. Переможець визначається у фінальному, дев’ятому раунді, де бали переможця зростають удвічі.
   У заході брали участь дві команди – чоловіча та жіноча. З самого початку дівчата вели рахунок, тим самим показуючи краще знання чоловічої природи. У восьмому раунді хлопці фізмату довели, що вони можуть бути переможцями, але результат в останньому раунді не підтвердили на відміну від дівчат, які одержали солодкі подарунки переможців.
    Конкурс пройшов. Організатори попрацювали добре, але… 
   Гостям свято було не зовсім зрозуміло, у чому полягав конкурс «Хто зверху?», ніхто не пояснив правила, у чому суть взагалі. Постійний шум від глядачів у залі не дозволяв розуміти те, що відбувається на сцені. При цьому ніхто навіть і не думав нікого заспокоювати, глядачі мали самі себе стримувати, а ведучих часто не було чутно.
   Просто слів немає за "мультимедійну підтримку" – через неї усе було настільки довгим і незрозумілим, що інколи вилітали нецензурні слова. Мабуть, потрібно за комп’ютер садити того, хто дійсно «шарить» у цій сфері.
   Чи було суддівство справедливим, бо постійно лунали підказки? Запитання риторичне, ми можемо заплющити на це очі, але коли тобі стає нудно вже після шостого раунду і ти не знаєш, куди себе діти, то треба змінювати підходи в організації та реалізації заходу. 
   І ще одне, що до цих пір не можу зрозуміти, те що мені просто винесло мозок, – як так сталося, що команда, яка перемогла, була нагороджена – кожен (!) учасник отримав солодкий приз, смачний торт, а команді, яка теж грала, але отримала поразку, в знак подяки за участь навіть нічого не сказали (?!).
   Прийнявши і усвідомивши власні недоліки, людина стає сильнішою, тому сподіваємося, що наступного разу цих помилок ми не припустимося, а захід не викличе негативу на кшталт описаного. 


  
  


Додав: yur4ik | | Теги: студенти, СумДПУ, конкурс, Хто зверху, телепрограма, захід, фізмат
Переглядів: 2014 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv