Головна » Календар » Новини

40-річчя Дня Фізико-математичного факультета
27.03.2017, 10:03

25 березня 2017 року студенти та викладачі фізико-математичного факультету відсвяткували ювілейний День фізмату.

Цього року цьому святу виповнилось 40 років. В честь цієї дати тематикою свята стала «Fizmat Awards» або «Премії фізмату». В тематиці свята як завжди було чудово прикрашено хол фізмату – зіркова червона доріжка, фото викладачів з різними нагородами та банер на фоні якого із залюбки фотографувались усі гості свята.

Концерт розпочався із веселої сценки, у якій студенти показали підготовку до концерту. Потім, традиційно, прозвучав гімн факультету, який знають всі – від першокурсників до випускників. Цього року привітання звучали і від декана фізмату Світлани Віталіївни Петренко, і від ректора СумДПУ Юрія Олеговича Лянного, який подарував факультету багатофункціональний пристрій (МФУ).

П’ятий та шостий курс змогли перемістити усіх глядачів на грандіозне шоу нагородження кращих із кращих – різноманітні премії дісталися студентам за танці, пісні сценки тощо. Студенти зробили порівняння викладачів із відомими зірками, показавши схожість у обличчях. Здивували, також, запальними танцями дівчат-красунь, жартівливими відеороликами, душевними та цікавими піснями, гумористичними сценками та веселими конкурсами. Не залишилися осторонь і викладачі, запропонувавши відео-ролик у стилі індійського кіно, станцювали драйвовий танок та відзначили кращих студентів у номінаціях «шизматівськими преміями». Також на свято завітали вихованці ДСПЦ «Сигнал», вручивши декану факультету свої премії.

День фізмату – це не просто свято, це мить, коли випускники, викладачі та студенти збираються однією дружньою родиною для того, щоб розділити свої спогади, емоції та слова подяки один з одним. Хтось згадає свої минулі студентські роки, а хтось тільки визначиться з вибором. Але всіх нас об’єднує гордість за те, що ми є частиною найкращого факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка!

Віват Фізмат!

  

  

  Додав: yur4ik | | Теги: день факультету, свято, 5 курс, студенти, день фізмату, 2017, концерт, Халявка, традиція, випускники
Переглядів: 1583 | Рейтинг: 5.0/1
Подібні новини:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. Увійдіть на сайт через одну із соціальних мереж:
ОФІЦІЙНІ ПОСИЛАННЯ

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv